>> Anasayfa  << >> Hakkımızda  << >> Şöförlerimiz  << >> İletişim  <<
   
                                                                              ÇENGELKÖY NET TAKSİ

          Net Taksi sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileriyle 1988 yılından beri paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Taksi taşımacılı konusunda seçkin şöförlere sahip olan durağımız, yolcu taşımacılığı sektöründe tüm titizliğinle beraber siz değerli müşterilerimize özel olarak hizmet vermeten gurur duymaktadır.

          Kurulduğu ilk andan itibaren Müşteriye verdiği önem, hızlı ve güvenilir taşımacılığı sayesinde kendi sektöründe tanınmış, örnek alınan bir durak haline gelmiştir. Bu ilkelerden de asla vazgeçmemiştir.

          Taksi Durağımızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında hızlı ulaşım ve güvenli yolculuk olmuştur. Bu hususlar çerçevesinde siz değerli yolcularımıza 7/24 hizmet etmenin gururuyla bugünlere gelmiştir.

          Sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Net Taksi çalışanları, bu ilkelerinden kurulduğu günden itibaren vazgeçmemiştir. Gelecekte de düzenli bir şekilde hizmet vermeye devam edecektir. Memnuniyetinizi dostlarınıza şayet var ise şiyetlerinizi bizlere bildirmenizi önemle rica ederiz. Bizleri tercih ettiğiniz ve gösterdiğiniz yakın ilginizden ötürü teşekkür ederek sizlere iyi yolculuklar dileriz.

                                                                                                                                                      NET TAKSİ YÖNETİMİ 
Desing and Copyright © 2015 -EMRE ÖZÇELİK-